Google wprowadza nowe usługi cloud gaming Stadia

x-box-1791671_640.jpg, Dec 2020

 

Na Game Developers Conference Google ogłosił cechy nowej gry strumieniowe platformie Stadia znany które wejdą w życie jeszcze w tym roku

 


Co Google może stadionach?
Pogłoski, że Google ma rewolucyjną platformę cloud graczy w rozwoju, nie było przez jakiś czas. Teraz jest pierwsze szczegóły: Google Stadia (jak widać w trailerze, nazwa na sportowy spektakl odnosi się na stadionach, które inspirują ludzi od wieków) to nowa, oparta na chmurze platforma do gier, granie i strumieniowe łączą się i jest aktywowana w ciągu roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i większości krajów Europy. Stadia odpowiednio zorientowane inaczej w przypadku zastosowania dwóch graczy grupy: ludzie, którzy grają w gry wideo, a czasem nawet na strumień YouTube i ludzi, że te gry i turnieje wszystkie są mile widziane. W tym celu należy Stadia natychmiastowy dostęp do ulubionych gier pozwalają osobie - na laptopa, komputera, telewizora, tabletu lub smartfona. Ponadto gry w rozdzielczościach ma być dostępny do 4K i 60 klatek na sekundę z HDR i dźwięku przestrzennego. W prostym języku oznacza to: Dopóki połączenie internetowe jest dostępne, można nawet najbardziej zaawansowane gry grać na dowolnym urządzeniu bez szarpania i zwłokę. Możliwe na miejscu za pośrednictwem globalnej sieci centrów danych Google jest.


Decydującym czynnikiem jest to, jak współdziałać z Stadia innych usług Google, zgodnie z Google. Na przykład, jeśli ktoś podczas oglądania YouTouber jak on gra Assassin Creed Odyssey i strumieni na platformie wideo YouTube, został zaprojektowany z Stadia jednym kliknięciem na Click to Play przycisku wystarczy, aby nawet promowana w najszybszy sposób, aby starożytnych, wirtualne Grecji zostać. Gra ma zostać otwarte w ciągu kilku sekund bez konieczności pobierania oprogramowania, aktualizacji, poprawek lub długie instalacje są konieczne. Funkcja play Tłum daje graczom nawet możliwość odtwarzania nawet z ich ulubionych serpentyny.

kontroler stadiony
Platforma do gier nie byłaby kompletna bez kontrolera dopasowania, oczywiście, Google również mitliefert samo. Stadia Kontroler został zaprojektowany według Google w oparciu o informacje zwrotne od graczy. Kontroler bazuje na Wi-Fi, aby połączyć bezpośrednio do centrów danych Google, aby zapewnić możliwie najlepsze połączenie. Dodatkowo sterownik posiada przycisk fotograficzny dla zdjęć w rozdzielczości Super ostry i przycisk Google Assistant z wbudowanym mikrofonem. Można, na przykład, informuje kreatora Google, które tkwią w pewnym momencie w grze. Kreator automatycznie wykryje, gdzie gra jest problem i automatycznie łączyć się z najbardziej przydatnych filmów z YouTube, które mogą pomóc poprzez trudnej jednym punkcie.

 

 

 

ControllerStadia

 


Google otworzył swoją własną grę studio
Google Stadia oferuje zupełnie nowe możliwości dla programistów. Dość oczywiste, że gigant Internet w rozwoju gry w przyszłości będą konkurować w. Ustaw, aby ją stadionach Gry i rozrywka, najpierw w domu studio rozwoju Google kierowanych przez Jade Raymond, poprzednio kierownik Ubisoft i Electronic Arts. Pracownicy stadionów olimpijskich są do opracowania nowej generacji gier, a także pracować z zewnętrznych studiach rozwojowych do najnowocześniejszych technologii Google makijaż dostępnym dla wszystkich. Jako partner Ubisoft, id Software i Q-Games zostały już ogłoszone.


nie jest jeszcze otwarty, jak również musi mieć połączenie z Internetem, tak naprawdę wszyscy są jakieś gry przesyłania strumieniowego, lub w jaki sposób Google chce rozwiązać problem kosztów. Jeżeli gry są w przyszłości być transmitowany tylko, powstaje pytanie, czy te gry mają być zakupione lub wynajęte tylko i czy odbywa się w formie subskrypcji lub zakup jednorazowy. Jakie gry będą wspierać nową platformę cloud strumieniowe Google, nie jest też jeszcze znana. Assassin Creed i Doom Wieczny Konferencja zostały już potwierdzone w prezentacji na twórców gier, więcej informacji na stronie usługi informatyczne

 

 

 

Add ping

Trackback URL : https://arsmedica.czest.pl/index.php?trackback/6

Page top